Ważna informacja!

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Ważna informacja!

Post autor: Karok »

Z przykrością zawiadamiamy wszystkich zainteresowanych, że tegoroczna MISJA nie odbędzie się, ze względu na niedostateczną ilość chętnych.
Obecnie pracujemy nad kolejną dużą grą millsimową (AEGIS) na którą już zapraszamy.
AEGIS odbędzie się w ostatni weekend sierpnia tj. 28-30 08 2015.

PS
Przelewy zwrotne poszły.
Acta, non verba
II

ad-hd

Re: Ważna informacja!

Post autor: ad-hd »

Tak jak Ufo pisał
info szczątkowe było
to i frekwencja szczątkowa.
Po s XVIII wnioski wyciągneliście ?

Powodzenia w przyszłości
ku naszej ucisze z gry

Awatar użytkownika
Generał
Kontakt:

Post autor: Generał »

Powiem tak ;
- info co gdzie i kiedy dwa miesiące wcześniej
- info że za wpisowe jest ... to, to i to ....
- ustalenie ostateczne stron i ich składów nie dwa tygodnie przed ale co najmniej miesiąc wcześniej ( jeśli org nie wyznacza dowództwa od siebie to nawet wcześniej bo łapanka musi po trwać.. 8-) )
I wtedy.. możemy jechać z koksem... ;)
Legion nie idzie do HQ ... to HQ przychodzi do Legionu

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Post autor: Długi »

Karok, nie ma co się obrażać, ;)
nie mieliście ludzi i sami dzwonicie i pytacie dlaczego i co według nas było nie halo.
A jak ktoś coś napiszę to od razu negacja i argument - "to sami zorganizujcie".. który ma zamknąć usta na wszelkie uwagi.
To po co dzwonicie, pytacie, prosicie do wyrażania opinii a później foch ;) ?
Nie rozumiem tego.

A co do info, niestety ale również uważam że chłopaki mają rację.
Na początku miało być pod W-wą, jak zacząłem ludzi informować to się zrobił Horyniec. 400 km różnicy.
Miało być na 24 h, ale jak się ktoś zaczął dopytywać co ma być w ramach wpisowego 100 zł za dobę, to napisałeś że może będzie dłużej impreza... ;)

Zerknij przykładowo na to:
http://www.paintwars.pl/viewtopic.php?f=156&t=2392
lub to:
http://www.paintwars.pl/viewtopic.php?f=7&t=2522

I Wasze info:
http://www.paintwars.pl/viewtopic.php?f=7&t=2506
(a na początku nawet miejsce nie było podane ;) )

Widzisz różnicę?
O tym właśnie piszą chłopaki.

My nie pojechaliśmy ze względu na zmianę miejsca.
jechać zimą 450 km żeby 24 h pochodzić po lesie to dla nas za daleko i za kosztowna wyprawa. Żeby było bliżej, albo żeby od razu było wiadomo że to kilkudniowe manewry typu BO, Unit, pewnie byśmy przyjechali.
Ja byłem święcie przekonany że to kameralna impreza taka jak rok temu. Nigdzie nie przeczytałem że szykujesz coś z rozmachem (gdzie to info o nagrzewnicach, agregatach, samochodach, schronieniach?).
Zresztą na forum nadal wisi info że to cykl gier 24 godzinnych, więc jaka to miała być gra?

Następnym razem podaj od razu co ma być, ile czasu, gdzie, jaki sprzęt, na czym ma polegać gra, no coś więcej oprócz nr konta ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Post autor: Długi »

Oopss.. zauważyłem że w czasie jak pisałem mój post Ty Karok wykasowałeś swój ;)
Tak więc pisałem go przede wszystkim w reakcji na Twój ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Medyk
Consul

Post autor: Medyk »

Cały czas zbieramy informacje od Was i wszystko analizujemy. Chcemy, aby najbliższy Saltus i AEGIS spełniły oczekiwania. Z Misją tak nie udało się i była to kolejna nauczka dla nas. Pracujemy nad tym, aby podane informacje były jak najbardziej pełne i niezmienne. To co nie zmieni się i już to wiemy to daty obu gier. Obecnie pracujemy nad scenariuszami i wyposażeniem pola walki. W myśl hasła "dwa światy i jedna zabawa" chcemy poączyć to co najlepsze w PB i ASG. Myślimy o ułatwieniach transportowych dla chętnych, o transporcie na polu gry, może smacznym obiadku na koniec ;) , to wszystko zależy też od Waszej mobilizacji. Niezmienne i wymagające zasady, samomoderująca się gra, ciekawe zadania na raz lub wiele godzin, niespodzianki odkrywane na bieżąco w trakcie gry to wszystko powinno zaspokoić apetyty większości uczestników.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2015, 16:11 przez Medyk, łącznie zmieniany 1 raz.
VII

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Długi, wykasowałem bo stwierdziłem, że nie ma sensu przerzucać się tutaj argumentami lepiej pogadać w cztery oczy przy jakimś spotkaniu i to wyjaśnić. Ja się nie obrażam i broń Boże focha nie strzelam ;)
Uważam, że jeśli by ktoś chciał pojechać to by pojechał bo przynajmniej wy wiecie czego można się spodziewać po grach jakie organizujemy, a gry zimowe wymagają jeszcze lepszego przygotowania. Teren się zmienił bo nie mogliśmy uzyskać odpowiedzi od właścicieli poligonu wcześniej niż w styczniu, a to dużo za późno na cokolwiek... ale nie ma co gadać przygotowujemy się do Saltusa.
Niedawno odbyło się całkiem konstruktywne spotkanie organizatorów dużych imprez w Polsce i omówiliśmy wiele kwestii. Powstanie pewien standard organizacyjny dla gier, ktróry chcemy wprowadzać również imprezach przez nas przygotowywanych. Dla graczy będzie to oznaczać polepszenie jakości organizacji i większe rozeznanie czego mogą się spodziewać.
Pozdrawiam :D
Acta, non verba
II

jakzesnow

Post autor: jakzesnow »

SZKODA , ŻE SIĘ NIE ODBĘDZIE....

Awatar użytkownika
Karok
Legat

NIE W TYM ROKU TO W NASTĘPNYM :)
Acta, non verba
II

Awatar użytkownika
OJCIEC
Legat

Post autor: OJCIEC »

Ilosc tych botow atakujacych rozne fora i face to kuswa juz przesada
Jak ich wywalic, ktos wie ?
W każdej drużynie jest jedna osoba, która wie o co chodzi. Trzeba ją znaleźć i zastrzelić !
V

Zablokowany