Uzbrojenie Legionistymaska
Legioniści stosują wyłącznie najlepsze maski odporne na najcięższe warunki atmosferyczne, zapewniające szeroki kąt widzenia i wytrzymujące intensywną eksploatację. Wybraliśmy marki Dye, Empire oraz JT.
radio
W paintballu leśnym, podobnie jak na prawdziwym polu walki, niezwykle ważna jest szybka i bezproblemowa łączność na bezpiecznych częstotliwościach.
Warunki te doskonale spełniają stosowane przez nas radia Navcomm TK-760.
butla
Stosujemy niemal wyłącznie lekkie i pojemne butle kompozytowe. Najczęściej sięgamy po produkowane w Polsce Stako z niezawodnym i wyjątkowo lekkim regulatorem Ninja Ultralite, choć nie brakuje u nas butli Ninja, Dye oraz Empire Pure Energy.
mundur
Legioniści wykorzystują mundury typu BDU w kamuflażu US Woodland. Sprawdzony na całym świecie krój oraz mocny, lekki i szybkoschnący materiał Rip-Stop to jego podstawowe zalety. Ceniąc sobie jakość i trwałość polecamy markę Propper.
buty
Kluczowe zwłaszcza w deszczu, błocie i śniegu. Sprawdzone w 48-godzinnych scenariuszach i trudnym, zdradliwym terenie. Muszą być najwyższej jakości. Większość legionistów zdecydowała się na buty Bates lub Magnum.
oporządzenie
Legion wyposażany jest w kamizelki, pasy i kieszenie przez jednego z najlepszych polskich producentów - Miwo Military Praszka.
Doskonała jakość i funkcjonalność ograniczonego do minimum oporządzenia pozwala nam skupić się na celu.
loader
Podobnie jak znakomita większość graczy tak i niemal wszyscy legioniści korzystają z loadera Dye Rotor z powodu jego wydajności i niezawodności. W naszych szeregach spotkacie także doskonałe Empire Halo Too oraz Empire Prophecy Z2.
marker
Cały zespół używa markerów Planet Eclipse (Ego, Geo, Etek). Niezawodność, niska waga, szybkostrzelność, niskie zużycie powietrza i energii oraz wyjątkowa celność to ich największe zalety dające dużą przewagę na polu bitwy.