Gdzie gramy


KillHouse

Zadaszony, nieźle odizolowany od zewnętrznych warunków atmosferycznych obiekt na warszawskiej pradze mieści wyjątkowe pole do gry.

We wnętrzu wysokiej hali poza obszernym terenem przeznaczonym do walki zorganizowano strefę bezpieczną ze stołami i ławami, punkt wydawania sprzętu i amunicji oraz zamykaną, izolowaną i czystą szatnię.

Na miejscu można zakupić kule, napoje i przekąski czy też wypożyczyć cały potrzebny do gry sprzęt.

W KillHouse gracze mają okazję zmierzyć się z przeciwnikiem na polu z kilkoma dwupoziomowymi budynkami, licznymi oknami, kładkami czy schodami.

Jednocześnie pozostawiono na tyle dużo wolnej przestrzeni pomiędzy zabudowaniami, że możliwe jest prowadzenie działań ulicami wykorzystując beczki, skrzynie czy też stare samochody do osłony.

Warto zwrócić uwagę, iż zabudowania są bardzo solidne (bieg po szerokich schodach i stabilnych kładkach jest pewny i pozwala skupić się na celu), a zarazem przemyślane (szanse obu stron są wyrównane niezależnie od punktu startu).

Na hali dostępne jest oczywiście sprężone powietrze i papierowe ręczniki. Organizator prowadzi grę proponując ciekawe, związane z charakterystyką hali, scenariusze walk.

Warto podkreślić, że hala jest regularnie sprzątana dzięki czemu ilość starej farby na ścianach i podłogach jest minimalna.

Hala mieści się przy ulicy Wojnickiej 2 w Warszawie. Wszelkie informacje dostępne są na stronie http://www.killhouse.pl oraz pod adresem e-mail killhouse@killhouse.pl

FragFactory - Miasto Ruin

Miasto Ruin ukryte jest w budynku, w północnej, prawobrzeżnej Warszawie. Czynny cały rok obiekt uniezależnia graczy od pogody oferując wymagający teren i mnóstwo wrażeń.

Miasto Ruin to obiekt wypełniony stworzonymi od podstaw pozostałościami wioski rodem z bliskiego wschodu.

Całość została solidnie wymurowana z szarych pustaków w oparciu o wcześniej przygotowany plan.

Ulice pomiędzy budynkami, drzwi, okna, przejścia i liczne korytarze tworzą istny labirynt oferujący niezliczone możliwości ruchu i ogromne zagrożenie.

Gra wymaga pracy zespołowej, pomysłowości, szybkości i spostrzegawczości. Możliwe jest także tu rozgrywanie walk nocnych ze światłem chemicznym, latarkami i świecami dymnymi.

Mimo niedużej powierzchni walka w ruinach zapewnia doskonały klimat i dużą dawkę adrenaliny.

Na miejscu znajdziemy dobrze przygotowaną strefę bezpieczną ze stołami umożliwiającymi złożenie czy też oczyszczenie sprzętu do gry, papierowe ręczniki i sprężone powietrze. Organizator zadbał o szatnie, umożliwia wynajem sprzętu oraz zakup amunicji i napojów zaś teren gryjest regularnie sprzątany.

Obiekt mieści się przy ulicy Elektronowej 2 w Warszawie.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie http://www.fragfactory.pl oraz pod adresem e-mail info@fragfactory.pl

Villa of Paintball

Pole znajduje się pod Otwockiem, w miejscowości Emów. Centralny obiekt - stara willa - otoczony jest mieszanym, dość przejrzystym lasem rozłożonym na niewielkich wzgórzach.

Strefa bezpieczna zapewnia miejsce na grilla bądź ognisko oraz ławy do siedzenia. Na miejscu, po uprzednim kontakcie z organizatorem, można wynająć sprzęt do gry i zakupić amunicję.

Gry rozgrywane są wewnątrz oraz wokół budynku o prostym ale ciekawym układzie wnętrz.

Dwa wejścia, centralny korytarz, liczne okna i przejścia oraz wybite ściany sprawiają że łatwo tu o zaskakujące, nieszablonowe posunięcia i niespodziewane zwroty akcji.

Możliwe jest także wejście na piętro oraz do piwnicy lecz o tym każdorazowo decyduje organizator kierując się bezpieczeństwem uczestników.

Jednocześnie teren wokół budynku obfituje w rowy, wzgórza, usypiska gruzu i różnorodną roślinność co pozwala toczyć rozgrywki zupełnie niezwiązane z centralnym obiektem pola.

Na polu dostępne są papierowe ręczniki i sprężone powietrze.

Organizator prowadzi grę proponując różne scenariusze i włączając w nią także sędziego.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie http://www.paintball.serrator.pl oraz pod adresem e-mail serrator@serrator.pl


Pokaż Wskazówki dojazdu samochodem do Mlądzka na większej mapie

Pole Paintballowe ZALESIE GÓRNE (WOW WISŁA)

Jedno z najlepiej znanych i największych pól paintballowych zlokalizowane jest w Zalesiu Górnym pod Warszawą.

Na terenie 30 000 m2 powstała tu duża strefa bezpieczna oferująca miejsca parkingowe dla samochodów, barek z grillem, toalety typu toi-toi, wypożyczalnię sprzętu oraz stoły i siedziska dla graczy zlokalizowane zarówno w budynku jak i na świeżym powietrzu.

Teren gry to rzadki las mieszany wzbogacony w niektórych miejscach gęstymi krzakami, na którym znajduje się kilkanaście domków wczasowych i pozostałości budynków socjalnych uzupełnionych przez liczne bunkry i murki. Ogrom terenu pozwala na grę bardzo dużych grup w oparciu o zróżnicowane scenariusze przy zastosowaniu bardzo różnorodnych metod osiągania celu. Często zacięte walki potrafią trwać pół godziny nim dojdzie do rozstrzygnięcia przy dynamicznie zmieniających się przewagach i niespodziewanych zwrotach akcji.

Na polu dostępne jest sprężone powietrze, woda oraz papierowe ręczniki. Organizator oferuje wypożyczalnię sprzętu i prowadzi sprzedaż amunicji. Sędziowie sprawnie organizują gry dbając o bezpieczeństwo zawodników, proponując kolejne scenariusze i nadzorując ich przebieg.

Pole w Zalesiu należy do formy Paintball4All. Pole mieści się w Zalesiu Górnym na terenie ośrodka WOW Wisła. Komplet informacji dostępny jest na stronie internetowej http://paintball4all.pl/ lub adresem e-mail biuro@paintball4all.pl

Pole Paintballowe REDBALL (Rysie)

To stosunkowo młode pole zostało stworzone przez pasjonatów paintballa leśnego w Rysiach, miejscowości położonej na trasie pomiędzy Warszawą a Mińskiem Mazowieckim, blisko miejscowości Dębe Wielkie.

Pole Redball to ogromny teren gry oraz równie duża strefa bezpieczna z parkingiem dla samochodów, dużą, zadaszoną strefą dla graczy oraz miejscem na grilla bądź ognisko.

Kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych pola gry oferuje niespotykaną różnorodność terenu. Od polan poprzez rzadki las i gęste krzaki po rowy wypełnione wodą i trudne do przebycia gąszcze krzewów. Pośród nich powstały wybudowane od podstaw budynki, bunkry, okopy i nasypy – wszystko z myślą o maksymalnym urozmaiceniu walki. Ogrom i różnorodność terenu wymaga od graczy pomysłowości i inicjatywy. Warto zaznaczyć, iż tutaj przewaga liczebna jednej ze stron może być niczym w konfrontacji z przebiegłym i sprawnie przemieszczającym się przeciwnikiem.

Doskonale przygotowany organizator oferuje na polu sprężone powietrze, wodę i papierowe ręczniki. Dostępna jest oczywiście wypożyczalnia sprzętu i istnieje możliwość zakupu amunicji. Często na większych grach pojawia się mobilny sklep Shootgames oferując części zamienne i akcesoria paintballowe. Warto zaznaczyć, iż sędziowie poza dbałością o bezpieczeństwo, organizacją i kontrolowaniem gier wykonują także liczne zdjęcia. Dzięki temu po powrocie z gry można raz jeszcze przeżyć wyjątkowe emocje z nią związane.

Polem zarządza firma Redball Adam Romanowski, zaś adres to Rysie 3. Wszelkie informacje wraz z mapą dojazdu dostępne są na stronie http://redball.pl/ a kontakt możliwy jest pod adresem biuro@redball.pl

Hala Paintball GAMP (Warszawa Ursus)

Niewiele jest miejsc pozwalających na grę w paintball niezależnie od pogody. Jednym z nich jest ogrzewana hala paintballowa GAMP.

Na ponad 3000 m2 znajduje się tu niewielki sklep oferujący podstawowe akcesoria, sprzęt (także do wypożyczenia) i amunicję, dobrze zaopatrzony barek, szatnia z zamykanymi na klucz szafkami, toalety, strefa bezpieczna oraz właściwa hala przeznaczona do gry.

Obszar, na którym toczą się walki mieści ścianki z desek i opon, wraki samochodów oraz imitacje budynków z otworami okiennymi. Ponadto nad halą znajdują się wąskie korytarze z kilkoma wejściami i licznymi ściankami wewnętrznymi. Układ przeszkód daje duże możliwości planowania taktyki, atakowania, flankowania i obrony niezależnie od ilości uczestników.

Na hali, w dobrze zorganizowanej strefie bezpiecznej dostępne jest sprężone powietrze, papier, ręczniki i woda. Organizator czuwa nad bezpieczeństwem uczestników kontrolując prędkość wylotową kul, dbając o poruszanie się w maskach na terenie gry i zwracając uwagę na posiadanie zatyczek luf poza nią. Jednocześnie organizuje on grę ustalając zasady i scenariusze rozgrywek.

Właścicielem i organizatorem gier jest firma GAMP PAINTBALL. Hala i nieduży sklep mieści się przy ulicy Gierdziejewskiego 5/272a, 02-495 Warszawa (dzielnica Ursus).

Ponadto firma prowadzi duży sklep paintballowy przy ulicy Wynalazek 3b, 02-667 Warszawa (dzielnica Służew). Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej http://www.gamp-paintball.pl, pod adresem e-mail info@gamp-paintball.pl.

Hala Paintballowa LABSEKTOR (Warszawa Wola)

Jedna z nielicznych hal paintballowych czynnych cały rok to chroniący przed opadami, choć nie przed niską temperaturą, warszawski Labsektor.

Stary magazyn o powierzchni 12 000 m2 mieści duże pole do gry, strefę bezpieczną ze stołami ułatwiającymi przygotowanie sprzętu do gry, toaletę oraz wypożyczalnię sprzętu. Oczywiście na miejscu możliwy jest również zakup amunicji.

Teren gry to regularne, prostokątne pole dzieli się na trzy równoległe części – środkową, bardzo szeroką rampę oraz sąsiadujące z nią po lewej i prawej stronie ciągi manewrowe. Różnica wysokości wynosi około półtora metra. Wszystkie części wypełnione są przeszkodami z opon, desek i licznych wraków samochodów dzięki czemu gra jest ciekawa i pozwala na stosowanie kilku odmiennych taktyk. Dodatkowo organizator posiada zainstalowane na terenie pola urządzenia produkujące dym co podnosi trudność i wprowadza wyjątkowy klimat.

Na hali dostępne jest sprężone powietrze i papierowe ręczniki. Organizator dba o bezpieczeństwo i organizuje grę proponując kilka sprawdzonych scenariuszy walk.

Hala mieści się przy ulicy Ordona 2a w Warszawie. Wszelkie informacje dostępne są na stronie http://www.labsektor.pl/ oraz pod adresem e-mail info@labsektor.pl.