Dołącz do nas


  • Czy lubisz paintball?
  • Czy chcesz nauczyć się taktyki na treningach?
  • Czy chcesz grać w profesjonalnie zorganizowanej drużynie?
  • Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK – dołącz do nas!

Napisz, zadzwoń lub podejdź do nas po grze.

Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania i wątpliwości!

Każdy legionista zawsze chętnie udzieli informacji dotyczących rekrutacji oraz samego legionu. Wskaże on także osobę, która uruchamia i prowadzi rekrutację.

Proces rekrutacji

Do rozpoczęcia rekrutacji nie wymagamy niczego poza udziałem w grach, zaangażowaniem i chęcią uczenia się oraz ukończonym osiemnastym rokiem życia.

W trakcie procesu rekrutacji kandydat otrzymuje status Rekruta.

Przydzielany jest mu oficer rekrutacyjny, który wprowadza go w zasady i standardy obowiązujące w legionie, udziela odpowiedzi na wszelkie pytania, zapoznaje z innymi członkami legionu i zwraca szczególną uwagę na umiejętności, zaangażowanie i potencjał.

Rekrut otrzymuje także dostęp do działu forum związanego z lokalnymi grami na których pojawia się Legion.

Rekrutacja zazwyczaj trwa 4 miesiące lub 8-10 gier.

Po pozytywnej decyzji o przyłączeniu Rekrut ma obowiązek wpłacić wpisowe zasilające wspólną kasę Legionu, w zamian za co otrzymuje kamizelkę taktyczną wraz z kieszeniami i pasem oraz radio Navcomm.

W czasie do trzech miesięcy od przyjęcia Rekrut ma obowiązek skompletowania własnego sprzętu do grania (maska, marker, loader, butla, faty) oraz munduru zgodnego ze standardem legionu (U.S. BDU w kamuflażu Woodland) na który naszywa przekazane mu przez Consula naszywki.

Nowo przyjęty Legionista otrzymuje przydział do jednej z Cohort. Podlega wówczas bezpośrednio Legatowi danej Cohorty zaś pośrednio Consulowi i Vice Consulowi Legionu.

Od chwili przyjęcia legionista otrzymuje pełne prawa i obowiązki rozpoczynając przygodę z paintballem leśnym ramię w ramię z jednymi z najlepszych, najbardziej zdeterminowanych i najlepiej wyszkolonych graczy leśnych.

Masz pytania?

Wszystko jest dla Ciebie jasne i chcesz do nas dołączyć?

Masz wątpliwości lub pytania?

Nie wahaj się! Napisz do nas maila lub spotkaj się z nami na polu

Kontakt z Legionem

Email: legion.pretorians@gmail.com

Gdzie nas znajdziesz:

Sprawdź nasze najbliższe gry na forum

Często bywamy na tych polach